دبستان دکتر محمود افشار

سال دوم و سوم دبستان در مدرسه دکتر محمود افشار در جردن درس ميخواندم. سال 67 و 68

يادش بخير

سال دوم معلممان #خانم - شهبازي بود. همان سال موشک باران شد و مدارس تعطيل شد. متاسفانه ديگر ايشان را نديديم. خيلي به ايشان علاقه داشتم. يک شايعه اي شد که يکي از معلم هاي مدرسه در موشک باران، به شهادت رسده اند. بعضي ميگفتند ايشان است اما خيلي خبر محکمي نبود. اميدوارم که زنده و سلامت باشند.

يکروز صبح رفتيم مدرسه گفتند برگرديد. موشکي به مدرسه خورده بود و عمل نکرده بود.

در همين سال دوم بودم که امام خميني رحلت کردند. باور اين مساله خيلي برايم مشکل بود.

سال سوم دبستان هم معلممان آقاي حسين مظلوم بود. انسان مرتب و با شخصيتي بود. هر روز ابتداي کلاس يک خطبه رسمي ميخواند. يادم است در آن سالها در روز حمله به هيروشيما و ناکازاکي صحبتهايش را به اين سمت و سو برد.

سال چهارم هم کمي در آن مدرسه بودم که آقاي صوفي معلممان بود اما خيلي زود بخاطر جابجايي منزلمان رفتم به دبستان هدايت.

اسم هم کلاسي ها اصلا يادم نمي آيد.

به جشن تولد يکي از دوستان رفتم اما باز هم يادم نيست.

مدرسه دو حيات بزرگ داشت، يکي سمت بزرگراه جردن بود و زميني بزرگ براي بازي و ديگري جلوي ساختمان مدرسه.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Brad مد روز چوبافرم، پارتیشن و مبلمان اداری اتوبار اسلامشهر جاده ساوه خاطرات کتاب رفیق من افشاگری و دزدی های مجازی ساحل آرامش افکار پریشانم... وبلاگ علمی فرهنگی در زمینه ازدواج، طلاق و خانواده